Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Звітно-виборча конференція учнівського самоврядування
11-11-2014, 00:00

Звітно-виборча конференція учнівського самоврядування

11.11.2014 року пройшла звітно-виборча конференція учнівського самоврядування «Лідер». На ній були присутні активи  І-ІІІ курсів,  адміністрація училища та педагогічні працівники.

[center]Звітно-виборча конференція учнівського самоврядування

На конференції були  розглянуті питання:

<!1.     Звіт голови Ради учнівського самоврядування про проведену роботу за період листопад 2013 року – листопад  2014 року.

Доповідач: Соболь Марина.

<!2.     Звіти голів центрів Ради учнівського самоврядування про проведену роботу за період листопад 2013 року – жовтень 2014 року.

Доповідачі: Павельчак О – група Т2; Істраті Л – група К2.2;Істраті В – група К3.2; Кучерявенко Л – група К3.1;Трикур М  – група К2.1; Федченко Т – група К3.2

<!3.     Вибори голови учнівського самоврядування  «Лідер»

<!4.     Вибори членів Ради учнівського самоврядування  «Лідер»

На початку конференції  голова учнівського самоврядування Соболь Марина  звітувала про роботу Ради   за 2013-2014 навчальний рік. Також про проведену роботу протягом звітного періоду звітували члени центрів Ради учнівського самоврядування  «Лідер» .

А вже після цього розпочалися вибори лідера училища. На посаду голови було дві кандидатури: Соболь Марина, учениця групи К3.2 та Скуміна Людмила, учениця групи К1. Протягом тижня учні училища мали можливість ознайомитись з програмою наших кандидатів. В організації виборів та підрахунку голосів брала участь  Рада  учнівського самоврядування.

 Кандидати презентували свої програми, і вибори розпочались. 
За підрахунками голосів  перемогу здобула Скуміна Людмила, заступником голови учнівського самоврядування «Лідер» стала Соболь Марина. Після того як було обрано нового лідера училища, делегати конференції  учнівського самоврядування перейшли до обговорення кандидатур в члени Ради.

 За підсумками голосування членами Ради було обрано: Будлянську Вікторію, учениця групи К1, Пісного Андрія, учня групи К2.1, Некрашевич Галину, ученицю групи К2.2, Істраті Людмилу,  учениця групи К2.2, Кучерявенко Людмилу, учениця групи К3.1, Федчеко Тетяну, учениця групи К3.2, Істраті Валентину, учениця групи К3.2, Бобейко Сергія,  учня групи Т3, Спащука Олександра, учня групи Т3, Юрченка Олександра, учня групи Т3, Москаленка Владислава, учня групи Т2, Бруме Катерину, учениця групи К3.1, Свистун Валентину, учениця групи О1, Синельник Дарію, учениця групи К1, Трикур Марію, учениця групи К2.1, Стаднік Азу, учениця групи О1, Бегорук Карину, учениця групи О1, Пірогова Дениса, учня групи Т1.
В цьому році  Бажаємо оновленій Раді учнівського самоврядування «Лідер» натхнення в роботі, хороших ідей та успіху.

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32