Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Виховна година "СНІД. Небезпека і профілактика".
1-12-2015, 15:56
Виховна година "СНІД. Небезпека і профілактика".До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ, 1 грудня 2015 року було проведено виховну годину психологом Токарчук І.М з учнями групи О-1, П-1, Т-4 на тему: « СНІД. Небезпека і профілактика».
![]()
Під час заняття було ознайомлено учнів з поняттями що таке ВІЛ-інфекція, СНІД та їх різницею. Завдяки відео учні змогли побачити, як проникає вірус в організм людини і починає руйнувати його з середини. Учні мали також змогу перевірити свої знання під час тестування, яке включало питання по даній тематиці. На всі запитання дав правильні відповіді учень групи Т-4 Брасло Тарас., та учениця групи О-1 Івасютин Наталія, а інші учні також проявили гарні знання з даної проблеми . Для читачів сайту хотіла б ще раз нагадати шляхи передачі Віл-інфекції:
Проте хочеться наголосити, що повітряно-крапельним шляхом ВІЛ/СНІДом заразитися неможливо, і не треба лякатися ВІЛ-інфікованих людей при звичайному спілкуванні. Не зареєстровано жодного випадку інфікування через побутові контакти. Словом, вірус небезпечний, коли Ви поводитесь необережно. Коли ж дотримуєтеся елементарних правил гігієни, то і переживати не буде причин. І пам’ятайте, що той, хто взяв відповідальність за своє здоров’я та здоров’я близьких, вносить вклад в зупинку ВІЛ-інфекції. Кожна людина, яка проявляє толерантність по відношенню до людей, які живуть з ВіЛ, проливає світло на темряву жорстокості, неприйнятності та байдужості.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |