Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Година спілкування "На шляху до власного здоров'я"
5-02-2016, 14:10

Година спілкування "На шляху до власного здоров'я"

   5 лютого 2016 року в рамках тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності «Здоров'я мати – вік біди не знати!» в групі К.2 класним керівником Демецькою О.В та майстром в/н Хуторнюк Т.В. було проведену годину спілкування «На шляху до власного здоров’я».

   Мета заходу – спонукати учнів до аналізу способу життя свого та своєї родини, викликати бажання вести здоровий спосіб життя.

   Отже, щоб бути здоровим необхідно:

  • Правильно, різноманітно  і збалансовано харчуватися.
  • Бути фізично і творчо активним. 
  • Відмовитися від куріння, наркотиків та вживання алкоголю.
  • Уміти справлятися із стресами. 
  • Дотримуватися правильного режиму дня.

   І пам’ятати вислів  видатного філософа Артура Шопенгауера: «Дев'ять десятих нашого щастя залежить від здоров'я».

Бережіть себе! Бажаєм вам міцного здоров'я!



Рубрика: ---
0
 (голосов: 2)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32