Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Вечір - реквієм " Під Крутами пішли в безсмертя "
27-01-2016, 17:01
Вечір - реквієм " Під Крутами пішли в безсмертя "«Під Крутами пішли в безсмертя» так називався вечір-реквієм , який був проведений в гуртожитку вихователем Педоренко Н.В. та керівником гуртка Тиводор А.К. 27 січня 2016 року .
Військові дії на сході країни, загибель сотень та тисяч патріотів та воїнів привертають увагу суспільства до подій майже 100-річної давнини. Учні гуртожитку Будлянська Вікторія , Візер Ольга, Урсат’єв Давід розповіли про тих юнаків-героїв, які полягли там на полях за наше вільне майбутнє. Вечір - реквієм розпочався із вшанування хвилиною мовчання героїв Крут, героїв Небесної сотні та воїнів, що загинули, захищаючи наші східні кордони, героїв, які віддали своє життя за Україну. Далі переглянули кадри фільму «Невідома Україна», прослухали патріотичні вірші у виконанні Царенка Антона. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Вони – студенти, курсанти, школярі – виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу. В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це – символ нескореного духу нашої нації. Нехай пам'ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |