Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Участь збірної команди училища в змаганні з фут залу
6-03-2016, 17:12

Участь збірної команди училища в змаганні з фут залу

   06.03.2016року на базі ДЮСШ «Чемпіон» відбувся Кубок м.Бобринець з фут залу. В змаганні прийняли участь 10 команд. Шляхом жеребкування в суперники нашої команди дісталися команда «Молодість», БСГТ, «Ветеран», «Титан». До складу збірної команди училища увійшли Пісний А-К3.1, Кривошея В-Т3. Гурин Д-К3.2 та керівник фізичного виховання Ліщук П.П.


   Перемігши команди «Ветеран» й «Титан» та поступившись БСГТ й «Молодості»  наша збірна посіла 3 місце в групі та 5 загальнокомандне місце.

   Усі учасники отримали масу позитивних емоцій та велике задоволення від гри.

Керівник фізичного виховання Ліщук П.П.



Рубрика: ---
0
 (голосов: 2)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32