Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Участь збірної команди училища в змаганні з фут залу
6-03-2016, 17:12
Участь збірної команди училища в змаганні з фут залу06.03.2016року на базі ДЮСШ «Чемпіон» відбувся Кубок м.Бобринець з фут залу. В змаганні прийняли участь 10 команд. Шляхом жеребкування в суперники нашої команди дісталися команда «Молодість», БСГТ, «Ветеран», «Титан». До складу збірної команди училища увійшли Пісний А-К3.1, Кривошея В-Т3. Гурин Д-К3.2 та керівник фізичного виховання Ліщук П.П.
Перемігши команди «Ветеран» й «Титан» та поступившись БСГТ й «Молодості» наша збірна посіла 3 місце в групі та 5 загальнокомандне місце. Усі учасники отримали масу позитивних емоцій та велике задоволення від гри. Керівник фізичного виховання Ліщук П.П. Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |