Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Круглий стіл «Жити чи курити?»
29-03-2016, 14:14
Круглий стіл «Жити чи курити?»29 березня 2016 року класним керівником групи Т.1.2 Беліченко Л.І. було проведено круглий стіл «Жити чи курити?», девізом якого були слова Оноре де Бальзака «Тютюн завдає шкоди тілу, руйнує розум, отупляє цілі нації». Мета заходу – привернути увагу дітей до здорового способу життя, показати вплив згубної звички на організм людини.
Під час заходу було показано відеоролик «Вплив куріння на органи людини», проведено тест Фагерстрома і колективне складання таблиці, за якою учні визначили свою причетність до куріння. За результатами учні розділилися на 3 групи: ті, що мають низький рівень залежності, середній і високий. Також активно обговорили рубрику «Чого ніколи не буває у рекламі тютюнових виробів», а учень Сомсіков Дмитро провів з іншими учнями анкету «Вплив куріння на мене». Проведено рольову гру, в яких учні прийняли участь як лікарі та експерти, також учні самостійно підібрали цікаві новинки про куріння та боротьбу з ним у світі. Фіналом були слова «Ми радимо Вам взагалі не курити!» Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |