Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Екскурсія рідним містом.
22-01-2013, 05:33
Екскурсія рідним містом.
22 січня 2013 року учні групи К-1.2 разом з майстром виробничого навчання Тунік Т.І провели пішу екскурсію по місту Бобринець. Учні побували біля архітектурної пам’тник Свято-Вознесенського Собору, відвідали центральний міський парк ім. І.Кропивницького, в якому розташовані пам’ятник Невідомому Солдату та дитячий майданчик.
Учні від екскурсії отримали велике задоволення. Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |