Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Година пам'яті «На Чорнобиль журавлі летіли…» до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14-12-2016, 12:24

Година пам'яті «На Чорнобиль журавлі летіли…» до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

   14 грудня 2016 року в кабінеті «Історії України та всесвітньої історії» ПТУ №32 м. Бобринець бібліотекаром Слєсарєвою З.Б. та викладачем історії Охремовим В.М. було проведено годину пам'яті «На Чорнобиль журавлі летіли…» з учнями групи К.1.1 (професія «Кухар»), приурочену Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.



   Під час заходу учні звернулись до болючих, трагічних, сумних подій квітня 1986 року, коли на Чорнобильській АЕС сталася аварія, яка вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом біди, катастрофічні  наслідки якої буде відчувати не одне покоління жителів України.

   На завершення заходу учні вшанували героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та переглянули документальний фільм «Чорнобиль. Як це було…»



Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32