Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Гуртожиток » Бесіда "Права та обов'язки людини"
16-12-2024, 14:07
Бесіда "Права та обов'язки людини"У гуртожитку ПТУ №32 проведено виховну бесіду на тему "Права та обов'язки людини", яку організували вихователі Мисевра Т. В. та Кононенко Т. В. Метою заходу було ознайомлення учнів із основними поняттями прав і обов’язків, формування поваги до прав інших людей та виховання толерантності у міжособистісних стосунках. Під час бесіди учні дізналися про важливість прав та обов’язків у житті кожної людини, а також про те, як їх знання допомагає у реальному житті. Окрему увагу було приділено темі толерантності як основі гармонійних взаємин у суспільстві. Захід став важливим етапом у правовому вихованні молоді, сприяючи формуванню свідомого ставлення до своїх громадянських обов’язків і прав.
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |