Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Информация » Приймальна комісія розпочала роботу
2-06-2014, 00:00
Приймальна комісія розпочала роботуРобота приймальної комісії З 01 червня розплочала роботу приймальна комісія училища. Прийом документів здійснюватиметься в приміщенні навчального корпусу № 1 на першому поверсі. Вступникам будуть надаватись роз’яснення щодо умов вступу та навчання, проживання та харчування учнів, виплати стипендії, гурткової роботи. До уваги вступників профорієнтаційні матеріали : інформаційні стенди, куточок абітурієнта, правила прийому до ПТУ № 32 м. Бобринець.
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |