Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Информация » Приймальна комісія розпочала роботу
2-06-2014, 00:00

Приймальна комісія розпочала роботу

Робота приймальної комісії

З 01 червня розплочала роботу приймальна комісія училища. Прийом документів здійснюватиметься в приміщенні навчального корпусу № 1 на першому поверсі. Вступникам будуть  надаватись роз’яснення щодо умов вступу та навчання, проживання та харчування учнів, виплати стипендії, гурткової роботи. До уваги вступників профорієнтаційні матеріали : інформаційні стенди, куточок абітурієнта, правила прийому до ПТУ № 32 м. Бобринець.

 

Приймальна комісія розпочала роботу





Рубрика: Информация
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32