Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Психологічна служба » Бесіда "Закон обов'язковий для всіх"
17-12-2020, 23:14

Бесіда "Закон обов'язковий для всіх"

   17 грудня в ПТУ №32 м.Бобринець практичним психологом Сторчеус А.П. була організована зустріч з дільничним офіцером поліції сектору провенції Бобринецького відділення поліції Новоукраїнського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Гузієнком О.В. Під час зустрічі  з учнями груп Т2.2 та Т1.1 було  проведено бесіду на тему  "Закон обов'язковий для всіх"

   Метою заходу було сформувати в учнівської молоді здатності до самоконтролю, поваги до моралі та правопорядку.

 



0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32