Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Психологічна служба » Бесіда з елементами тренінгу
23-11-2023, 13:03
Бесіда з елементами тренінгу23.11.2023 року для здобувачів освіти групи Т2.1 була проведена бесіда з елементами тренінгу на тему: "Жорстокість і насильство". Мета бесіди: ознайомити дітей з актуальністю проблеми насильства у шкільному середовищі, навчити їх розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності, виокреслити механізм захисту прав дітей. Під час тренінгу були підібрані вправи: - «Міф чи реальність» (завдання – учням пропонується прослухати факти про насильство та виявити, що являється правдою, а що ні); - вправа «Види насильства» (завдання – дітям демонструються різни види картинок, що стосуються насильства, необхідно детально їх вивчити та виявити, який саме вид насильства зображений та підняти відповідну картку з написом); - малюнок ми проти насилля.
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |