Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Психологічна служба » Безбар’єрність: через емпатію до дії
21-05-2025, 12:51

Безбар’єрність: через емпатію до дії

    21 травня 2025 року практичний психолог Анастасія Сторчеус провела для здобувачів освіти інтерактивну годину спілкування на тему: «Безбар’єрність: через емпатію до дії».
   Мета заходу: Сформувати в учнів чітке уявлення про поняття безбар’єрності як важливої складової інклюзивного та справедливого суспільства; розвивати емпатію, толерантність та готовність до взаємодії з людьми з різними потребами; сприяти усвідомленню особистої ролі кожного у створенні доступного, комфортного та дружнього середовища в училищі та громаді.
   Під час заняття учні проявляли зацікавленість та були активними. Особливе захоплення викликали інтерактивні вправи:
   «Пройди моїм шляхом» — учасники мали змогу відчути, як пересуваються люди з порушенням зору або з обмеженою мобільністю, що допомогло краще усвідомити складність їхнього повсякденного життя.
  «Емпатійний флешмоб» — учні знайомились із життєвими історіями людей з різними бар’єрами та обговорювали, як можна допомогти кожному з них у реальному житті.
   Захід сприяв формуванню гуманістичних цінностей, розширив уявлення учнів про різноманітність людських потреб і можливостей, а також надихнув на позитивні зміни у своєму середовищі.

 



0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32