Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Про участь збірної команди училища у товариському турнірі з тенісу настільного.
22-12-2016, 14:02

Про участь збірної команди училища у товариському турнірі з тенісу настільного.

   22.12.2016року на базі Бобринецького технікуму  відбувся товариський турнір з тенісу настільного. Збірну команду училища представляли  Візер М.-К.3, Тимошенко А.-Т.2.2, Мельник М.-Т.2.2 та Візер О.-К.2.1. В змаганнях приймали участь  представники  технікуму  та ЗОШ №5. Ігри проходили за коловою системою в одне коло.

   Серед юнаків перше місце виборов учень ПТУ№32 м.Бобринець  Візер М., а серед дівчат  Візер О.,  яка  посіла третє місце.



Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32