Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Про участь збірної команди училища у товариському турнірі з тенісу настільного.
22-12-2016, 14:02
Про участь збірної команди училища у товариському турнірі з тенісу настільного.22.12.2016року на базі Бобринецького технікуму відбувся товариський турнір з тенісу настільного. Збірну команду училища представляли Візер М.-К.3, Тимошенко А.-Т.2.2, Мельник М.-Т.2.2 та Візер О.-К.2.1. В змаганнях приймали участь представники технікуму та ЗОШ №5. Ігри проходили за коловою системою в одне коло. Серед юнаків перше місце виборов учень ПТУ№32 м.Бобринець Візер М., а серед дівчат Візер О., яка посіла третє місце. Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |