Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Про участь збірної команди училища в міській спартакіаді серед трудових колективів, присвяченій 250-річчю м. Бобринець
28-01-2017, 12:05

Про участь збірної команди училища в міській спартакіаді серед трудових колективів, присвяченій 250-річчю м. Бобринець

   28.01.2017 року на базі Бобринецького технікуму  та КЗ «НВК» Гімназія розпочалася міська спартакіада серед трудових колективів. В змаганнях  з тенісу  настільного прийняли участь десять трудових  колективів. Збірну команду училища представляли  : Запорожець А.М.- директор училища, Ліщук П.П.- викладач фізичної культури та Педоренко Н.В.- вихователь  гуртожитку. В командному заліку  1 місце виборола команда Бобринецького технікуму, 2 місце у команди ПТУ №32 м.Бобринець й 3 місце у команди ПП МНС м.Бобринець. В особистому заліку місця розподілилися таким чином: серед чоловіків 1 місце виборов Ліщук П.П, 2 місце  у Гольши І.В та 3 у Давигори О.В; серед жінок  Педоренко Н.В.  посіла 3 місце.


   Хотілося б відмітити  міського голову Сніжка В.В, який також прийняв активну участь у змаганнях , показавши належний рівень гри.



Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32