Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Про участь збірної команди училища в міській спартакіаді серед трудових колективів, присвяченій 250-річчю м. Бобринець
28-01-2017, 12:05
Про участь збірної команди училища в міській спартакіаді серед трудових колективів, присвяченій 250-річчю м. Бобринець28.01.2017 року на базі Бобринецького технікуму та КЗ «НВК» Гімназія розпочалася міська спартакіада серед трудових колективів. В змаганнях з тенісу настільного прийняли участь десять трудових колективів. Збірну команду училища представляли : Запорожець А.М.- директор училища, Ліщук П.П.- викладач фізичної культури та Педоренко Н.В.- вихователь гуртожитку. В командному заліку 1 місце виборола команда Бобринецького технікуму, 2 місце у команди ПТУ №32 м.Бобринець й 3 місце у команди ПП МНС м.Бобринець. В особистому заліку місця розподілилися таким чином: серед чоловіків 1 місце виборов Ліщук П.П, 2 місце у Гольши І.В та 3 у Давигори О.В; серед жінок Педоренко Н.В. посіла 3 місце.
Хотілося б відмітити міського голову Сніжка В.В, який також прийняв активну участь у змаганнях , показавши належний рівень гри. Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |