Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Година пам’яті "Під Крутами пішли в безсмертя»
31-01-2017, 20:10
Година пам’яті "Під Крутами пішли в безсмертя»31 січня 2017 року в ПТУ №32 м.Бобринець з учнями груп О.1 та П.1 класними керівниками Сокуренко Л.П.та Облат О.М. було проведено годину пам’яті "Під Крутами пішли в безсмертя».
Метою заходу було розкрити суть, причини трагедії під Крутами, виховувати в учнів інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни, до борців за незалежність України. Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |