Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Година пам’яті "Під Крутами пішли в безсмертя»
31-01-2017, 20:10

Година пам’яті "Під Крутами пішли в безсмертя»

   31 січня 2017 року в ПТУ №32 м.Бобринець з учнями груп  О.1 та П.1 класними керівниками Сокуренко Л.П.та Облат О.М. було проведено годину пам’яті "Під Крутами пішли в безсмертя».


   Метою заходу було розкрити суть, причини трагедії під Крутами, виховувати в учнів  інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни, до борців за незалежність України.



Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32