Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Участь у святковій ході «Славимо рідне місто, вшановуємо пам’ять»
24-09-2017, 22:36
Участь у святковій ході «Славимо рідне місто, вшановуємо пам’ять»24 вересня 2017 року колектив професійно – технічного училища №32 на чолі з директором Запорожцем Андрієм Михайловичем взяв участь у святковій ході «Славимо рідне місто, вшановуємо пам’ять», яка пройшла від Свято Миколаївської церкви до спортивного комплексу «Олімпієць» під акомпанемент духового оркестру та барабанщиць. Учасники урочистої ходи поклали квіти до пам’ятників загиблим вчителям та учням міста, пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, до пам’ятних дошок загиблим учасникам АТО та Героя Небесної сотні Віктора Чміленка та до пам’ятника Невідомому солдату. Хода закінчися на СК «Олімпієць» виступом барабанщиць та урочистим парадом байкерів.
Потім під час урочистостей з нагоди Дня Міста було нагороджено ряд людей грамотами Бобринецької міської ради. За багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність і вагомий особистий внесок у розвиток матеріальної бази училища було нагороджено грамотами: - МІЗЮКА Володимира Онисійовича - завідувача господарством професійно-технічного училища № 32 міста Бобринець - МОКРУ Галину Володимирівну - викладача професійно-технічного училища № 32 - СЛОБОНЯНИКА Григорія Івановича - викладача професійно-технічного училища № 32 А також нагородили директора ПТУ №32 м.Бобринець Запорожця Андрія Михайловича подякою за участь у міській спартакіаді серед трудових колективів Бобринецької міської територіальної громади та з нагоди Дня Міста за зайняте ІІІ місце.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |