Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Участь в святковій ході «Славимо рідне місто, вшануємо пам'ять»
24-09-2016, 23:00
Участь в святковій ході «Славимо рідне місто, вшануємо пам'ять»24 вересня 2016 року Професійно-технічне училище №32 прийняло участь в урочистій ході «Славимо рідне місто, вшануємо пам'ять», присвяченій 249 річниці з Дня заснування міста.
Крокували під державними стягами із квітами під звуки духового оркестру разом з очільниками району й міста, учасниками антитерористичної операції на сході України, воїнами-інтернаціоналістами, представниками інших трудових колективів, організацій, громадськими діячами, учнівською молодю, бобринчанами. Після завершення мітингу вшанували світлу пам’ять загиблих в роки Другої світової війни покладанням квітів до пам’ятника Невідомому солдату. Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |