Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Участь в святковій ході «Славимо рідне місто, вшануємо пам'ять»
24-09-2016, 23:00

Участь в святковій ході «Славимо рідне місто, вшануємо пам'ять»

   24 вересня 2016 року  Професійно-технічне училище №32 прийняло участь в  урочистій ході «Славимо рідне місто, вшануємо пам'ять», присвяченій 249 річниці з Дня заснування міста.


   Крокували під державними стягами із квітами під звуки духового оркестру разом з  очільниками району й міста, учасниками антитерористичної операції на сході України, воїнами-інтернаціоналістами, представниками інших трудових колективів, організацій, громадськими діячами, учнівською молодю, бобринчанами.

   Після завершення мітингу вшанували світлу пам’ять  загиблих в роки Другої світової війни покладанням квітів до пам’ятника Невідомому солдату.



Рубрика: ---
0
 (голосов: 3)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32