Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Нагородження до Дня працівників освіти.
28-09-2017, 20:54

Нагородження до Дня працівників освіти.

    Щороку восени, коли з дерев опадають перші жовті листочки, ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

   28 вересня 2017 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди цього свята. З привітальним словом до вчителів, вихователів, викладачів, майстрів, зусиллями яких твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави звернувся голова міської ради Сніжко Валерій Вадимович. У своїй промові він підкреслив велич і мудрість значення вчителя для суспільства, подякував педагогічним колективам міста, ветеранам педагогічної праці за плідну роботу , за те, що вони виконуючи свій професійний обов’язок, вчать нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду  та вручив листи  подяки.

    Серед нагороджених є і наш колектив ПТУ №32 м.Бобринець. Директор училища Запорожець Андрій Михайлович отримав лист  подяку Бобринецької міської ради за сумлінну працю, вагомий внесок у формування національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти.

    На завершення урочистої частини на освітян чекав святковий концерт у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів, інструментального ансамблю «Єлисавет-ретро».

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32