Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Нагородження до Дня працівників освіти.
28-09-2017, 20:54
Нагородження до Дня працівників освіти.Щороку восени, коли з дерев опадають перші жовті листочки, ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. 28 вересня 2017 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди цього свята. З привітальним словом до вчителів, вихователів, викладачів, майстрів, зусиллями яких твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави звернувся голова міської ради Сніжко Валерій Вадимович. У своїй промові він підкреслив велич і мудрість значення вчителя для суспільства, подякував педагогічним колективам міста, ветеранам педагогічної праці за плідну роботу , за те, що вони виконуючи свій професійний обов’язок, вчать нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду та вручив листи подяки. Серед нагороджених є і наш колектив ПТУ №32 м.Бобринець. Директор училища Запорожець Андрій Михайлович отримав лист подяку Бобринецької міської ради за сумлінну працю, вагомий внесок у формування національно-патріотичного виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти.
На завершення урочистої частини на освітян чекав святковий концерт у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів, інструментального ансамблю «Єлисавет-ретро».
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |