Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Нагородили і наших викладачів
18-09-2015, 12:05
Нагородили і наших викладачів18 вересня 2015 року в районному Будинку культури відбулися урочистості та вручення нагород з нагоди 248-ої річниці заснування Бобринця. Серед нагороджених є і наші викладачі. Викладач фізичної культури Ліщук Павло Петрович отримав почесну грамоту міської ради та викладач іноземної мови Охремов Віктор Михайлович – почесну грамоту районної ради за сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди відзначення Дня міста. Вітаємо їх, і бажаємо подальших творчих успіхів у роботі!
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |