Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Нагородили і наших викладачів
18-09-2015, 12:05

Нагородили і наших викладачів

              18 вересня 2015 року в районному Будинку культури відбулися урочистості та вручення нагород з нагоди 248-ої річниці заснування Бобринця. Серед нагороджених є і наші викладачі. Викладач фізичної культури Ліщук Павло Петрович отримав почесну грамоту міської ради та викладач іноземної мови Охремов Віктор Михайлович – почесну грамоту районної ради за сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади та з нагоди відзначення Дня міста.

 Вітаємо їх, і бажаємо подальших творчих успіхів у роботі!

Нагородили і наших викладачів


 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 3)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32