Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Інформаційно-історичний калейдоскоп «Революція Гідності змінила країну і кожного з нас» до Дня Гідності та Свободи
22-11-2017, 17:36

Інформаційно-історичний калейдоскоп «Революція Гідності змінила країну і кожного з нас» до Дня Гідності та Свободи

«Ми не вийдем з того бою,

Ми не станем на коліна.

Стали ми на смерть з тобою,

Щоб не вмерла Україна!»

Василь Гой

 

   22 листопада 2017 року в кабінеті «Іноземна мова» ПТУ №32 м.Бобринець викладачем історії та іноземної мови Охремовим В.М. і бібліотекаром Слєсарєвою З.Б. було проведено інформаційно-історичний калейдоскоп «Революція Гідності змінила країну і кожного з нас» до Дня Гідності та Свободи з учнями групи К.3.2 (професія «Кухар»).


   Під час заходу учні пригадали буремні та доленосні події в житті кожного громадянина України та держави загалом осені 2013 - зими 2014 року, вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, серед них нашого земляка, фермера із села Борисівка Героя України В.І.Чміленка, який загинув на Майдані 20 лютого 2014 року від кулі снайпера.

   Також учні усвідомили потребу будувати стратегію власного життя на засадах демократизму, толерантності і гуманізму за прикладами героїв новітньої української історії, розуміти справжню цінність життя у мирні часи та зберігати пам'ять про героїзм людей, мати усвідомлену громадянську позицію – почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного народу, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні.

   На завершення заходу учні переглянули відеофільм «Євромайдан. Революція Гідності. Повна хронологія» і ознайомилися із фотоілюстрованою експозицією «Євромайдан. Революція Гідності. Лицарі Небесної Сотні».Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32