Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Урок-реквієм «Та що є смерть, якщо це за народ?!! І що життя, якщо без України?!!» до Дня Гідності і Свободи
22-11-2016, 13:31

Урок-реквієм «Та що є смерть, якщо це за народ?!! І що життя, якщо без України?!!» до Дня Гідності і Свободи

«Хто вродився вільним – не боїться смерті,

За кохану землю ладен він умерти.

До катів ненависть – то найперша зброя.

Хто рабом не схоче – стане той героєм».

Василь Гой

   22 листопада 2016 року в кабінеті «Історії України та всесвітньої історії» ПТУ №32 м.Бобринець класним керівником Охремовим В.М. і бібліотекаремСлєсарєвою З.Б. з учнями групи Т.2.1 (професія «Тракторист-машиніст с/г виробництва») було проведено урок-реквієм «Та що є смерть, якщо це за народ?!! І що життя, якщо без України?!!», приурочений роковинам Революції Гідності, пам'яті Небесної Сотні.


   Під час заходу учні пригадали буремні події, сповнені трагізму і героїзму, дні Революції Гідності осені 2013 – зими 2014 років, віддали данину пам'яті Героям Небесної Сотні, серед них нашому земляку, фермеру із села Борисівка Герою України В.І.Чміленку, який загинув на Майдані 20 лютого 2014 року від кулі снайпера.

   Також учні усвідомили потребу будувати стратегію власного життя на засадах демократизму, толерантності і гуманізму за прикладами героїв новітньої української історії, розуміти справжню цінність життя у мирні часи та зберігати пам'ять про героїзм людей, мати усвідомлену громадянську позицію – почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного народу, розуміння своєї причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні.

   На завершення заходу учні переглянули відеофільм «Революція Гідності. Хронологія подій» і ознайомилися із інформаційно-ілюстрованою підбіркою літератури «Солоний Хрещатик», підготовленою бібліотекаремСлєсарєвою З.Б., та з фотовиставкою «Євромайдан. Революція Гідності. Небесна Сотня», підготовленою викладачем історії Охремовим В.М.

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 2)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32