Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Участь в Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Молодь обирає здоров'я"
24-11-2017, 15:52
Участь в Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Молодь обирає здоров'я"Професійно-технічне училище №32 м.Бобринець відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.12.2016 року №1626 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік» та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2017 рік прийняло участь в Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Молодь обирає здоров’я».
Фестиваль проводився з метою популяризації та пропаганди серед дітей і молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді. В рамках фестивалю було проведено конкурс плакатів.У конкурсі плакатів взяли участь учениці училища Будяк Карина (група К.1), Алещенко Ольга (група П.2), Гнитка Анжела та Сушко Єлизавета (група О.1), , які стали переможцями фестивалю та отримали дипломи ІІІ ступеня за роботи «Ми за здоровий спосіб життя».
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |