Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » «Молодь обирає здоров’я».
6-02-2014, 00:00
«Молодь обирає здоров’я».06.02 2014 року в гуртожитку училища практичним психологом Яновською І.В. було проведено тренінгове заняття на тему : «Молодь обирає здоров’я». Метою тренінга є : формувати необхідність в організації здорового способу життя, усвідомлення цінності здоров’я, сприяти просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді училища щодо здорового способужиття; розвивати особисту і громадянську відповідальність підлітків; навчити робити вибір за умови повноїобізнаності. Діти із цікавістю слухали поради психолога щодо ведення здорового способу життя, брали активну участь в обговоренні проблемних питань та виконували запропоновані вправи. По закінченню тренінгу учні поділилися отриманими знаннями у вигляді виступів.Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |