Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » 15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
15-02-2018, 15:36
15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших державВ Україні 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пам'ятну дату було встановлено 14 років тому, згідно з указом (№180/2004 від 11 лютого 2004 року) президента України Леоніда Кучми, і вона є щорічною. Її вибрали не випадково. Саме цього дня відзначали річницю завершення виведення радянських військ із Афганістану. Варто зауважити, що після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь не лише в Афганістані: нараховано 24 локальні війни і збройні конфлікти на території 16 іноземних держав. За часів СРСР вони також виконували, так званий, "інтернаціональний" обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших "гарячих" точках. Після здобуття Україною незалежності наші військові фахівці стали учасниками багатьох миротворчих місій. За даними Міністерства оборони України, з 1992 року в міжнародних миротворчих операціях взяли участь майже 40 тис. військовослужбовців. В Бобринецькій об’єднаній територіальній громаді 15 лютого 2018 року також відбулися урочисті заходи з нагоди 29-ї річниці з дня виведення радянських військ з Афганістану та дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, в яких взяли участь делегація ПТУ №32 м.Бобринець у складі майстра в/н Коновалюк І.В. та учнів групи К.1.
Вшанування воїнів-інтернаціоналістів розпочалося з урочистої частини та святкового концерту у районному будинку культури. На початку урочистостей до присутніх зі словами щирої вдячності та пошани, тим хто брав участь у бойових діях на територіях інших держав, звернулися перший заступник міського голови Валентин Висоцький, заступники голови Бобринецької районної державної адміністрації, районної ради, районний військовий комісар Микола Капітоненко та голова районної організації УСВА Микола Тосік. Вони подякували воїнам-інтернаціоналістам за виконаний обов’язок, згадали подвиг загиблих, низько вклонилися їхнім рідним. Учні училища привітали працівника навчального закладу воїна – афганця Бабенка Олексія Івановича, побажавши довгого та щасливого життєвого шляху, творчої наснаги і завзятості, добра, здоров’я та благополуччя!
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |