Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Вшанували воїнів-інтернаціоналістів
15-02-2016, 12:47
Вшанували воїнів-інтернаціоналістів15 лютого 2016 року в адмінбудинку відбулися урочистості, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Перед колишніми воїнами-афганцями, учасниками АТО, родичами загиблих виступили заступник голови Бобринецької райдержадміністрації Валентин Мельник, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, міський голова Валерій Сніжко, військовий комісар Микола Капітоненко, голова РО УСВА Микола Тосік. Вони подякували воїнам-інтернаціоналістам за виконаний обов’язок, згадали подвиг загиблих, низько вклонилися їхнім рідним. Цього дня воїнам-інтернаціоналістам вручили медаль – відзнаку Президента України «25 років виведення військ з Афганістану», грамоти та подяки. В урочистостях взяли участь і працівники нашого училища – викладач іноземної мови та історії Охремов В.М., керівник вокального гуртка Тиводор А.К. та учениця групи П-1 Ковальська Ірина. Колектив ПТУ №32 м.Бобринець привітали свого колегу воїна – афганця Бабенка Олексія Івановича, побажавши довгого та щасливого життєвого шляху, творчої наснаги і завзятості, добра, здоров’я та благополуччя!
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |