Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Участь у всеукраїнській конференції "Нова українська школа: старт реформ, участь громад"
22-08-2018, 22:29

Участь у всеукраїнській конференції "Нова українська школа: старт реформ, участь громад"

     Директор професійно-технічного училища № 32 м. Бобринець Запорожець Андрій Михайлович, на запрошення управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, прийняв участь  у всеукраїнській конференції "Нова українська школа: старт реформ, участь громад". Конференція проходила у виставковому центрі АККО Інтернешнл,  у Києві 21 серпня 2018 року.


    Серед учасників:

,

 

 

    Під час конференції  відбулася низка різнопланових дискусій та панелей: про старт Нової української школи, розвиток інклюзивної освіти, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, пілотування 2-го класу НУШ, прозорі фінанси в школах тощо.

     Протягом усього дня у межах заходу працювали різні виставки, майстер-класи, презентації, фото та  інтерактивні зони.




Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32