Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Участь у всеукраїнській конференції "Нова українська школа: старт реформ, участь громад"
22-08-2018, 22:29
Участь у всеукраїнській конференції "Нова українська школа: старт реформ, участь громад"Директор професійно-технічного училища № 32 м. Бобринець Запорожець Андрій Михайлович, на запрошення управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, прийняв участь у всеукраїнській конференції "Нова українська школа: старт реформ, участь громад". Конференція проходила у виставковому центрі АККО Інтернешнл, у Києві 21 серпня 2018 року.
Серед учасників:
Під час конференції відбулася низка різнопланових дискусій та панелей: про старт Нової української школи, розвиток інклюзивної освіти, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, пілотування 2-го класу НУШ, прозорі фінанси в школах тощо. Протягом усього дня у межах заходу працювали різні виставки, майстер-класи, презентації, фото та інтерактивні зони.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |