Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Участь у роботі обласної серпневої педагогічної конференції.
22-08-2019, 22:13
Участь у роботі обласної серпневої педагогічної конференції.22 серпня директор училища Запорожець А.М. та заступники директора з навчально-виробничої роботи Чемерис С.Л., з навчально-виховної роботи Байздер Т.І. прийняли участь у роботі обласної серпневої педагогічної конференції.
Учасників V ювілейної конференції EdСamp Oleksandrija «Жити здорово!» привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.
З початком нового навчального року педагогів привітав генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих Міністерства освіти і науки Олег Шаров. До освітян також звернувся начальник управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА Володимир Таборанський. Також відбулася панельна дискусія «Плекаємо хорошу людину», у якій посадовці відповідали на питання щодо бачення та перспектив розвитку освітньої галузі. Після цього освітяни продовжили роботу у локаціях «Інклюзія» та «Жити здорово!» за участі експертів з Кіровоградської та інших областей.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |