Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Україна сьогодні відзначає День гідності і свободи
21-11-2018, 12:22

Україна сьогодні відзначає День гідності і свободи

     21 листопада в Україні згадують дві знаменні для української історії революції – Помаранчеву революцію і Революції Гідності. На знак пошани до мужності і патріотизму громадян, які в 2004 та 2013 роках стали на захист громадянських і загальнолюдських прав, свобод, демократичних цінностей, національних інтересів Української держави, її європейського вибору, Указом Президента України № 872/2014 від 13 листопада 2014 року цей день встановлено Днем Гідності та Свободи.
    З цієї нагоди масові заходи пройшли по всій території України. Не залишилися осторонь і учні та викладачі професійно-технічних навчальних закладів області.

    В професійно-технічному училищі №32 м.Бобринця також було організовано і проведено покладання квітів  до пам’ятної дошки випускнику училища  учаснику бойових дій на сході України Діанову Григорію Юрійовичу та меморіальної дошки Герою Небесної Сотні Віктору Чміленку,  вшанували пам'ять хвилиною мовчання..

    Метою заходу було  донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32