Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Вчимося самі – навчаємо інших
5-04-2013, 10:24

Вчимося самі – навчаємо інших

 

Майстер у професійному закладі – це передусім педагог, основний організатор виробничої діяльності  учнів, їх наставник, вихователь.  Безумовно, цей педагог має бути справжнім майстром з професії, якої він навчає молодих людей. Без знань педагогіки та психології, зокрема  з дидактики та новітніх методик  неможливо здійснювати навчально - виховний процес у сучасних професійно-технічних навчальних закладах.

Тож в нашому училищі триває навчання в Школі молодого майстра майстрів виробничого навчання з професії тракторист-машиніст с/г виробництва. 

Саме питанням планування роботи майстрів виробничого навчання, методикам підготовки їх до занять та  проведення уроків на високому професійному рівні було присвячене чергове заняття школи.

04.04.2013 року майстри в/н Дудченко В.М, Почтар А.Ю, Кіріченко В.О, Зайцев В.В., викладачі спец предметів Жиліч П.Л., Слободяник Г.І. та заступник директора з НВР Чемерис С.Л, методист Ніколаєнко Т.Д. були присутні на уроці з індивідуального водіння, який проводив майстер в/н Якимов Ю.М. Тема уроку «Запуск пускового і основного двигуна гусеничного трактора». Після перегляду уроку було обговорення, в ході якого присутні оцінили  пояснення майстра, показ  ним прийомів виконання запуску двигуна. Відзначили якість самостійного виконанням вправ, яке продемонстрував  учень групи Т.2.1. Хлістун  Ігор.


Вчимося самі – навчаємо інших


Майстер в/н Зайцев В.В., як наставник молодих майстрів, наголосив на необхідності введення в процес навчання нових вправ і елементів,  виробничих ситуацій, які дозволять домогтися хороших результатів, допоможуть учням  чудово адаптуватися до складних сучасних умов руху, а також додадуть майстрам в/н  необхідну впевненість в проведенні уроків їзди. Крім того, як зазначила методист Ніколаєнко, такий  обмін досвідом під час проведення уроків виробничого навчання сприятиме формуванню  педагогічної майстерності майстрів в/н, створюватиме  умови для їх постійного само вдосконалення.

 

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 13)

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32
Радіо
Радіо онлайн