Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Відкритий урок « Підготовка начіпних плугів до роботи».
23-11-2021, 20:03

Відкритий урок « Підготовка начіпних плугів до роботи».

   23.11.2021 року в професійно-технічному училищі №32.м Бобринець майстром виробничого навчання з професії «Тракторист –машиніст сільськогосподарського виробництва» Щербиною М.В. було проведено відкритий  урок з теми « Підготовка начіпних плугів до роботи».

 

 

   Метою уроку було навчити здобувачів освіти прийомам роботи з підготовки начіпних   плугів до оранки з дотриманням правил техніки безпеки та розвинути вміння з підготовки орних агрегатів до роботи.

   Урок розпочався з проведення вступного інструктажу та узагальнення теоретичних знань.

   Майстер провів мотиваційне налаштування учнів на урок, та в ході поточного інструктажу коментував практичний показ .  Учні успішно змогли відтворити всі поставленні завдання.

   Підводячи підсумки та перевіряючи виконання практичних вправ на заключному інструктажі аналізувались допущені помилки та можливості їх усунення.

   По завершенню уроку запрошенні експерти на чолі з заступником директора  з НВР- Чемерисом С.Л.,  методист – Кіріченко С.А, викладач Слободяник Г.І., старший майстер –Зайцев В.В та майстер виробничого навчання – Кіріченко  В.О - провели аналіз проведеного уроку.

 


 Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32