Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Участь у мітингу-реквіємі на вшанування пам’яті жертв Голодоморів
23-11-2018, 23:08
Участь у мітингу-реквіємі на вшанування пам’яті жертв ГолодоморівЧетверта субота листопада є Днем пам’яті жертв голодоморів. У цей день Україна і світ вшановують вбитих голодом під час геноциду 1932 – 1933 років. Голодомор був помстою комуністичного тоталітарного режиму за свободу, помстою за Українську революцію 1917-1921 років. Цього року виповнюється 85-ті роковини голодомору 1932-1933 років в Україні. Насильницьке вилучення продовольства, блокада сіл та цілих районів, заборона виїзду за межі охопленої голодом України, репресії — все це мало знищити українське прагнення до власної державності та самих українців. Але режим не зумів досягнути головного – Україну не зламали, українці вистояли та відновили свою незалежність. 23 листопада 2018 року у м.Бобринець біля адмінбудівлі небайдужі мешканці міста зібралися разом, аби вшанувати пам'ять невинно загиблих під час геноцидів українського народу 1921-23 рр, 1932-33 рр. і 1946 р. На мітингу-реквієму були присутні представники від органів влади та місцевого самоврядування, працівники установ й організацій, громадські діячі, представники духовенства. Не залишилися осторонь від цього важливого патріотичного заходу і педагогічний колектив професійно-технічного училища №32 м.Бобринець.
Разом з іншими його учасниками вони вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |