Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Участь у мітингу-реквіємі на вшанування пам’яті жертв Голодоморів
22-11-2019, 15:50
Участь у мітингу-реквіємі на вшанування пам’яті жертв ГолодоморівЦьогоріч – 86-ті роковини Голодомору. Україна і світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів жертв Великого Голоду 1932-1933 років. 22 листопада 2019 року у м.Бобринець біля адмінбудівлі небайдужі мешканці міста зібралися разом, аби вшанувати пам'ять невинно загиблих під час геноцидів українського народу 1921-23 рр, 1932-33 рр. і 1946 р. На мітингу-реквієму були присутні представники від органів влади та місцевого самоврядування, працівники установ й організацій, громадські діячі, представники духовенства. Не залишилися осторонь від цього важливого патріотичного заходу і педагогічний колектив професійно-технічного училища №32 м.Бобринець.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |