Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Декада професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва»
28-11-2018, 15:19

Декада професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва»

   Одна з наймасовіших форм позаурочної роботи з учнями в училищі  – проведення тижня професій, адже це є цілий ряд освітніх заходів, спрямованих на розвиток творчості учнів, поглиблення та розширення знань з предметів та професії,  збагачення досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання.

   З 19 по 28 листопада 2018 року в училищі була проведена декада професії тракторист-машиніст с/г виробництв, приурочена до Дня працівників  сільського господарства. Декада була змістовна та різнопланова.

   В рамках декади проводились такі заходи: конкурс стіннівок "Моя майбутня професія", тематичні класні години, екскурсія ознайомлення з новою сільськогосподарською технікою училища,  вікторина: "Ми знавці сільськогосподарської техніки."  До участі у заходах були залучені учні всіх навчальних груп.

 

   По закінченню декади були підведені підсумки. Кращою стіннівкою журі визнало роботу  групи Т-1.1, (кл. керівник Охремов В.М., майстер в/н Кіріченко В.О).  У вікторині  «Ми знавці с/г техніки» взяли участь дві збірні команди учнів груп Т-1.1,  Т-1.2, Т-2, та Т-5, по одному учаснику з кожної групи в команді. Перемогу отримала команда № 1,  учасники якої показали кращі знання.

 

   Проведені заходи удосконалили та розширили знання учнів про професію, сприяли розвитку інтересу до обраної професії, активності, сміливості, вміння працювати в команді.

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32