Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Змагаються трактористи
23-11-2015, 12:53

Змагаються трактористи

    Відповідно до річного плану роботи на 2015-2016 навчальний рік з 16 листопада по 20 листопада 2015 року в училищі методична комісія з професіїї тракторист-машиніст с/г виробництва  провела тиждень професії тракторист-машиніст с/г виробництва, приурочений до Дня працівників сільського господарства.

  Під час проведення тижня були організовані і проведені заходи, в яких активну участь взяли педагогічні працівники та учні училища. Тиждень проходив згідно розробленого плану.

         В  рамках  Тижня  в  кабінеті  інформатики  майстер в/н Щербина М.В.  з  учнями І-го курсу провів  перегляд відеофільму «Сучасна сільськогосподарська техніка». Класний керівник групи Т.2 Мокрий І.О. провів тематичну класну годину, присвячену Дню працівників сільського господарства.

         В навчальному  корпусі  №1  був  організований  конкурс  стіннівок  на  тему  «Я  і  моя  майбутня  професія», відповідальним за який був викладач Жиліч П.Л. Переможцем у цьому конкурсі стала група Т.1.2. 


Змагаються трактористи

           Учасниками вікторини «Ми знавці сільськогосподарської техніки», яку проводив викладач Слободяник Г.І.,  стали дві команди, в які ввійшли представники з усіх навчальних груп. В ході вікторини учні показали свої знання з теоретичних предметів (конкурс «Ерудит») та продемонстрували практичні навички (конкурси «Окомір», «Скомплектуй агрегати», «Відгадай на дотик», «Знайди помилку»).

Змагаються трактористи

   Журі відзначило непогані результати обох команд. За активну участь у проведенні вікторини були відзначені учасники:

Невзоров Артем–група Т.4

Гарячий Антон – група Т.4

Конюхов Ігор – група Т.2

Біденко Олександр – група Т.2

Волохов Леонід – група Т.1.2

Фазекош Дмитро – група Т.1.2

Алєксєєнко Віталій – група Т.1.1

Куратнік Артур – група Т.1.1

Змагаються трактористи


 Рубрика: ---
0
 (голосов: 3)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32