Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Тиждень зарубіжної літератури
1-11-2019, 13:21

Тиждень зарубіжної літератури

   З 28.10 по 01.11.2019 року в ПТУ № 32 м. Бобринець проходив Тиждень зарубіжної літератури, який підготувала і провела викладач Мирошніченко О.О.

 


   Головними завданнями  предметного тижня були:

  • популяризація  літератури як  предмета і суміжних з нею дисциплін;
  • розвиток інтересу учнів до зарубіжної літератури і читання;
  • поглиблення і поширення знань учнів із предмета;
  • виявлення літературно-обдарованих учнів;
  • розвиток самостійної творчої діяльності учнів;удосконалення професійної майстерності викладача.

   В процесі підготовки до проведення тижня Ольга Олександрівна  зібрала  велику кількість цікавих матеріалів за темами: «Цікаво про книги», «Чи знаєте ви?», «Цікаві факти», «Письменники говорять», «Таємниці бібліотек». Ці матеріали мали успіх в учнів, вони знайомились з фактами, які розкривали перед ними світ книги.

   В перший  день спільно з бібліотекарем  Слесарєвою З.Б. для учнів групи Т 1 було проведено віртуальну мандрівку «Україна і зарубіжні письменники».

   Протягом  тижня зарубіжної літератури було випущено  літературні газети  , буклети  «Митці зарубіжної літератури говорять про Україну». З цих газет учні дізнались багато цікавих фактів із життя письменників, з якими вони знайомились під час уроків. Це підвищило їх зацікавленість до предмета.

   Учні дуже активно готувались до участі в  інших заходах предметного тижня: було проведено анкетування «Зарубіжна література в моєму житті» (учні перших курсів), розгадування кросвордів ( всі групи), виставка учнівських малюнків до творчості зарубіжних письменників( всі групи), вікторини «Впізнай автора слів» , «Пам’ятники літературним героям». Спільно з викладачем іноземної мови  проведено бесіду  «Через мистецтво перекладача до вершин зарубіжної літератури».

   Проведення тижня спонукало учнів до глибшого пізнання слова. Ольга Олександрівна переконана, що її зусилля з організації позакласної роботи позитивно позначаться  на результатах навчання учнів  з предметів.

 

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32