Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Тиждень зарубіжної літератури та художньої культури
30-10-2015, 14:14

Тиждень зарубіжної літератури та художньої культури

   З 26.10.15. по 30.10.15  в ПТУ №32 м.Бобринець було проведено  тиждень  зарубіжної літератури  та художньої культури
  Тиждень розпочався з засідання оргкомітету, оголошення плану та екскурсії до бібліотеки, де  бібліотекар Слєсарєва З.Б. ознайомила учнів перших курсів з методичними матеріалами

 

Тиждень  зарубіжної літератури  та художньої культури    - З учнями перших курсів проведено  літературну вікторину «Світ літератури та художньої культури» переможцем якої стала група К 1.2

 


   - Проведено конкурс газет  «У чудовому світі книг» та  виставка виробів «Квіти для улюбленого поета», в яких приймали участь всі групи училища. Найкращі вироби  представили групи Т 1.2, К 1.1.

 

Тиждень  зарубіжної літератури  та художньої культури

 

Тиждень  зарубіжної літератури  та художньої культури       - Учні груп К 3.1 та К 3.2  провели літературний ринг та підготували  усний журнал  «Життєвий і творчий шлях Антона Чехова».

 


        - Група К 1.1 провела захід «Зустріч двох поколінь воїнів Радянської Армії і учасників АТО», на який були запрошені ветеран  Великої Вітчизняної війни  Неклеса Д.Д. та учасники АТО Зороляк О.М.,Білоус А.М.  

Тиждень  зарубіжної літератури  та художньої культури       У кінці тижня було відзначено переможців конкурсів, вікторин, активних учасників заходів високими оцінками на уроках зарубіжної літератури та художньої культури, грамотами та призами.

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32