Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Година спілкування «Кібербулінг» до Дня безпечного Інтернету
11-02-2020, 12:45
Година спілкування «Кібербулінг» до Дня безпечного Інтернету11 лютого 2020 року світ відзначає День безпечного Інтернету (Safer Internet Day, SID), коли відповідальні користувачі обіцяють об'єднати свої сили по всій земній кулі, щоби працювати «Разом для кращого Інтернету». Завдяки інтернету ми маємо безліч можливостей вчитися, обмінюватися, брати участь у подіях, творити. Однак користування інтернетом має серйозні ризики для своїх користувачів – особливо вразливі тут діти: проблеми конфіденційності, кібербулінг, дезінформація, отримання потенційно шкідливого контенту, секстинг, фінансові онлайн-оборудки – і це лише маленька частина переліку. Як ми можемо покращити ситуацію, надихати позитивні зміни у сфері безпеки в інтернеті? Принаймні ми можемо підвищувати обізнаність кожного щодо важливих проблем у цій сфері. Саме задля цього класний керівник групи Т.2.1 ПТУ №32 м.Бобринець Охремов В.М. провів годину спілкування «Кібербулінг», під час якого учні підвищили свою обізнаність, яка сприяє безпечному, відповідальному використанню Інтернету й мобільних пристроїв.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |