Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Квест ""Твій інтернет - твій вибір" до Дня безпечного Інтернету
9-02-2021, 17:30

Квест ""Твій інтернет - твій вибір" до Дня безпечного Інтернету

   День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) цього року у світі відзначається 9 лютого 2021 року під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

   Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

   День безпечного Інтернету в Україні є одним із ключових для поширення ідей безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

   9 лютого 2021 року у групі К.12, класним керівником Хуторнюк Т.В., було проведено квест "Твій інтернет - твій вибір". Здобувачам освіти було запропоновано відгадати ребуси, розгадавши які, вони дізналися про інтернет та небезпеки, які  можуть очікувати людей, які користуються ним. Учні  дізналися про 10 правил користування інтернетом, закони інтернету та позитивні та негативні явища, які можуть виникати у користувачів.

 

 

   Також цього дня здобувачі освіти переглянули  Всеукраїнський урок "Онлайн-синергія для найкращого інтернету". Захід відбувся в межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Google Україна і за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. На завершення класний керівник отримала цифровий бейдж учасника Всеукраїнського уроку.

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32