Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Екологічна година - реквієм «Чорнобиль – живий плач мертвої зони. Чорним лихом, чорним смутком в ніч квітневу став Чорнобиль».
27-04-2021, 16:05
Екологічна година - реквієм «Чорнобиль – живий плач мертвої зони. Чорним лихом, чорним смутком в ніч квітневу став Чорнобиль».27 квітня 2021 року в ПТУ - № 32 м. Бобринець бібліотекарем Слєсарєвою З. Б., класним керівником Ліщуком П. П. було проведено тематичну класну годину присвячену 35 - й річниці аварії на Чорнобильській АЕС (Екологічна година - реквієм «Чорнобиль – живий плач мертвої зони. Чорним лихом, чорним смутком в ніч квітневу став Чорнобиль») з учнями групи Т1.2
Під час заходу учні звернулись до болючих, трагічних, сумних подій квітня 1986 року, коли на Чорнобильській АЕС сталася аварія, яка вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом біди, трагічні наслідки якої буде відчувати не одне покоління, стала гірким чорним полином для жителів України. На завершення заходу учні ознайомилися з тематичним оглядом – вернісажем літератури «На Чорнобиль журавлі летіли… Дзвони Чорнобиля стукають в наші серця» і переглянули відео фільм «Екскурсія в Чорнобиль». Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |