Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » ГОДИНА ПАМ'ЯТІ "ВОНИ ПІШЛИ В БЕЗСМЕРТЯ"
12-12-2023, 20:55
ГОДИНА ПАМ'ЯТІ "ВОНИ ПІШЛИ В БЕЗСМЕРТЯ"14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху. З метою вшанування героїзму, самовідданості та мужності ліквідаторів-чорнобильців, які віддали свої життя і здоров'я заради порятунку нашої Землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні, 12 грудня 2023 року класний керівник групи Т.3.1 ПТУ №32 м.Бобринець Віктор Охремов провів годину пам'яті "Вони пішли в безсмертя". Своїх героїв треба знати, шанувати і пам’ятати. Час може лікувати від усього, але не від пам’яті. Пам’ять … Саме вона є рушієм еволюційного поступу в майбутнє й оберегом найвищих загально людських цінностей. І якщо народ пам’ятає уроки своєї історії, він вартий того, щоб дивитись у майбутнє.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |