Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Година вдячності «Дякуємо за врятовані життя!» до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
14-12-2021, 13:29

Година вдячності «Дякуємо за врятовані життя!» до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

   Щороку, 14 грудня, ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу «Укриття» над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

   З метою вшанування  героїзму, самовідданості та мужності  ліквідаторів-чорнобильців, які віддали свої життя та здоров'я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні, 14 грудня 2021 року класний керівник групи Т-1.1 Охремов В.М. провів годину вдячності «Дякуємо за врятовані життя!»

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32