Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ СЕМІНАРІ-ПРАКТИКУМІ
28-02-2024, 13:51

УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ СЕМІНАРІ-ПРАКТИКУМІ

   28 лютого 2024 року викладач історії ПТУ №32 м.Бобринець Юлія Пасіка та голова МК суспільно-гуманітарного циклу Віктор Охремов взяли участь у обласному семінарі-практикумі з елементами тренінгу з проблеми «Демократія: ідеї на практиці» для викладачів суспільствознавчих дисциплін ЗП(ПТ)О, який проходив у м.Кропивницький на базі Центральноукраїнське вище професійне училище імені Миколи Федоровського.

   Під час заходу викладач історії Донцова Ірина Миколаївна якісно і професійно презентувала новий навчальний курс «Демократія: ідеї на практиці», провела тренінгові вправи «Принципи демократії. Прогулянка галереєю», «Влучно про демократію: подумай та обговори». Родзинками заходу стали психологічні вправи «Знайомство», «Energizer», «Relax», які підготувала та провела практичний психолог Василенко Світлана.

   Захід пройшов цікаво, пізнавально та насичено. Щира подяка методисту Навчально-методичний кабінет ПТО у Кіровоградській області Оксана Гарбар за можливість зібратися офлайн, поспілкуватися з колегами та перейняти передовий педагогічний досвід.

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32