Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Година-реквієм "Холодний подих згаслої свічі"
22-11-2024, 20:14

Година-реквієм "Холодний подих згаслої свічі"

   Щороку в четверту суботу листопада українці у всьому світі вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

   Із здобуттям незалежності Україна пройшла великий шлях у прийнятті та усвідомлення наслідків Голодоморів, розкриття архівів й дослідження цього питання відкрило правду про злодіяння радянської влади як для українців, так і для всього світу.

   Цими днями, вшановуючи пам'ять мільйонів жертв Голодомору, працівниками музею на базі ПТУ №32 для здобувачів освіти групи Т 2.1 було проведено годину-реквієм "Холодний подих згаслої свічі".

   Директорка музею, Руслана Ісакова поділилася з присутніми загальною інформацією про ті трагічні події, процитувала деякі спогади очевидців Голодомору на теренах Бобринеччини, які зберігаються у фондовому зібранні музею та озвучила страшну статистику загиблих внаслідок злочинних дій радянської вдади.

   Минув 91 рік від початку Голодомору 1932-1933 років, але російська влада робить спроби знову знищити українську націю, в тому числі голодом...

    Трагічні події та злочини сьогодення доводять: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – гідно вшановані

 



Рубрика: ---
0
 (голосов: 0)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32