Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Година-реквієм "Холодний подих згаслої свічі"
22-11-2024, 20:14
Година-реквієм "Холодний подих згаслої свічі"Щороку в четверту суботу листопада українці у всьому світі вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Із здобуттям незалежності Україна пройшла великий шлях у прийнятті та усвідомлення наслідків Голодоморів, розкриття архівів й дослідження цього питання відкрило правду про злодіяння радянської влади як для українців, так і для всього світу. Цими днями, вшановуючи пам'ять мільйонів жертв Голодомору, працівниками музею на базі ПТУ №32 для здобувачів освіти групи Т 2.1 було проведено годину-реквієм "Холодний подих згаслої свічі". Директорка музею, Руслана Ісакова поділилася з присутніми загальною інформацією про ті трагічні події, процитувала деякі спогади очевидців Голодомору на теренах Бобринеччини, які зберігаються у фондовому зібранні музею та озвучила страшну статистику загиблих внаслідок злочинних дій радянської вдади. Минув 91 рік від початку Голодомору 1932-1933 років, але російська влада робить спроби знову знищити українську націю, в тому числі голодом... Трагічні події та злочини сьогодення доводять: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – гідно вшановані
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |