Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Година спілкування на тему:«СНІД. Небезпека і профілактика»
2-12-2014, 00:00
Година спілкування на тему:«СНІД. Небезпека і профілактика»02.12.2014 року до Всесвітнього дня по боротьбі зі СНІДОМ в групі О-1 , класний керівник Сокуреннко Л.П. та практичним психологом Токарчук І.М., було проведено годину спілкування, з метою профілактики даної інфекції.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року і відзначається щорічно. Цей день став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності суспільства про це захворювання та його профілактику.
Завданням даної години спілкування було: <!--1. Ознайомлення підлітків зі шляхами передачі ВІЛ та наслідками його впливу на організм. <!--2. Формування розуміння власної відповідальності стосовно ризику інфікування ВІЛ. <!--3. Формування у молоді терпимого ставлення до ВІЛ - інфікованих.
Під час заняття учні взяли участь в анкетуванні, завдяки якому вони оцінили свою обізнаність з даної проблеми. Результати анкетування було обговорено, і закріплено переглядом відео матеріалу. Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |