Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Година спілкування на тему:«СНІД. Небезпека і профілактика»
2-12-2014, 00:00

Година спілкування на тему:«СНІД. Небезпека і профілактика»

       02.12.2014 року до Всесвітнього дня по боротьбі зі СНІДОМ в групі О-1 , класний керівник Сокуреннко Л.П. та практичним психологом  Токарчук І.М., було проведено годину спілкування, з метою профілактики даної інфекції.

 

       Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року і відзначається щорічно. Цей день став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності суспільства про це захворювання та його профілактику.

Завданням даної години спілкування було:

<!--1.     Ознайомлення підлітків зі шляхами передачі ВІЛ та наслідками його впливу на організм.

<!--2.     Формування розуміння власної відповідальності стосовно ризику інфікування ВІЛ.

<!--3.  Формування у молоді терпимого ставлення до ВІЛ - інфікованих.

       Під час заняття учні взяли участь в анкетуванні, завдяки якому вони оцінили свою обізнаність з даної проблеми. Результати анкетування було обговорено, і закріплено переглядом відео матеріалу.



Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32