Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Випуск учнів групи Т.3
11-06-2015, 00:00
Випуск учнів групи Т.311 червня 2015 року о 14 .00 в святково прикрашеному актовому залі училища відбувся випуск учнів групи трактористів-машиністів, слюсарів с/г техніки Т.3. Лави спеціалістів поповнили 25 представників цієї необхідної професії. З вітальними словами до випускників звернувся директор училища Запорожець Андрій Михайлович, побажавши їм здійснення професійних мрій, творчої праці, щасливої дороги в дорослому житті. Теплі слова на їх адресу сказали й класний керівник Охремов В.М. та майстер виробничого навчання Кіріченко В.О. Вони побажали випускникам добра, благополуччя, успіхів у роботі, майстерно застосовувати набуті в училищі знання, вчитися у старших і ніколи не зупинятися на досягнутому. Щиро, схвильовано виступали випускники. Яскраво і емоційно у словах і п’ясних висловили свою вдячність дирекції та педагогічному колективу за роки навчання в училищі. Споконвіку в Україні мати благословляє своїх дітей у далеку дорогу короваєм. Мама учня Сидорова Артема та батько Юрченка Олександра від імені усіх батьків подякували педагогічному колективу за турботу про дітей і благословили дітей у щасливе доросле життя.
Нарешті, найурочистіша мить – вручення дипломів і подяк. Потім, за традицією, фото на згадку, обіцянки зустрітися в стінах училища. Попереду молодих спеціалістів чекає нове життя, а свято вручення дипломів – назавжди залишиться яскравим спогадом у їхніх серцях. Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |