Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Тиждень світової літератури та художньої культури
7-11-2014, 09:36

Тиждень світової літератури та художньої культури

Тиждень світової літератури та художньої культури

 

З 27.10 по  31.10 в ПТУ № 32 м. Бобринець був проведений тиждень світової літератури та художньої культури. Викладач Мирошніченко О.О. ознайомила  учнів з планом проведення  тижня, його метою. В кабінеті світової літератури було оформлено портретну галерею письменників, з короткою описом  про їх внесок у світову літературу. 

 

     В понеділок 27.10.2014 р.учні перших курсів  відвідали бібліотеку. Було проведено заняття «Як працювати в бібліотеці». Організовано виставку малюнків та ілюстрацій, виконаних учнями (представлено роботи Зінченко Катерини, Істраті Валентини, Кучерявенко Людмили, Донченко Анастасії).

 

 

Тиждень світової літератури та художньої культури

 

[ 

    Увівторок 28.10.2014  в і світової літератури було проведено годину спілкування «Мистецькими стежками рідного краю» (для учнів третіх курсів) та заочна зустріч «Українські діячі культури та мистецтва». Виставка репродукцій  картин українських художників.

        У середу 29.10.2014 р. відбувся конкурс на кращу літературну газету  «Сторінками світової літератури», в якому взяли участь всі групи училища. З учнями перших курсів було проведено гру «Брейн - ринг». Переможцями стала команда групи К 1 -  учні Влад Дмитро, Колісник Тетяна,  Синельник Дар’я,  Панова  Ірина.

 

 

Тиждень світової літератури та художньої культури

[center]

  

        Четвер 30.10.2014р. Учням та викладачам заздалегідь пропонувалося  скласти власні вірші на різноманітну тематику. В  цей день відбулося засідання «Літературного вогника», де учні та педагоги читали власні вірші, смакували  випічкою та чаєм.

 Тиждень світової літератури та художньої культури[

 

 

       Між усіма групами училища був проведений конкурс розгадування кросвордів «Імена коханих жінок у світовій літературі».

      У кінці тижня було відзначено переможців конкурсів, вікторин, активних учасників заходів високими оцінками на уроках світової літератури та художньої культури, грамотами та призами.

 

 Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]
Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32