Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Відзначення Дня Перемоги над німецьким фашизмом
10-05-2016, 13:54

Відзначення Дня Перемоги над німецьким фашизмом

Нехай Вічні вогні на могилах горять, 

Перед ними завжди на коліна ставайте. 

Пам’ятайте живих і померлих солдат, 
Схиліть голови – шану віддайте! 
Віталій  Назарук


     71 рік  тому, завдяки  героїчним зусиллям наших батьків та дідів,  з української землі було вигнано останнього фашистського загарбника. Нашому народу війна завдала багато горя, болю і непоправних втрат, адже загинули найсміливіші та найхоробріші. Завдяки мужності й героїзму нашого народу,  країну не лише відстояли в смертельній боротьбі, а й відбудували, відродили з руїн та попелу.
     Минають роки, покоління змінює покоління, але часу непідвладна пам'ять про тих, хто ціною власного життя звільняв міста і села України. Пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях.
     Тож традиційно 9 травня 2016 року колектив професійно – технічного училища №32 на чолі з  директором  Запорожцем  Андрієм  Михайловичем взяв участь у святковій ході центральною вулицею м.Бобринець,  були присутніми на урочистому  мітингу  та поклали квіти до Вічного вогню. 
     Ніхто не забутий, ніщо не забуто!





Рубрика: ---
0
 (голосов: 2)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32