Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Панахида в честь пам’яті загиблих учасників АТО
8-11-2016, 19:21
Панахида в честь пам’яті загиблих учасників АТОВосьмого листопада День святого Великомученика Димитрія , або в народі "святого Дмитрія" чи просто "Дмитра". Це свято пов’язується з військовим патріотизмом, захистом рідної землі. Саме тому 8 листопада 2016 року у Свято-Миколаївської церкві м.Бобринець відбулась панахида в честь пам’яті загиблих учасників АТО і тих, хто віддав життя за мир та Україну. В панахиді взяли участь Професійно-технічне училище №32 м.Бобринець, представники громадських організацій, навчальних закладів, трудових колективів, воїни АТО та небайдужі мешканці району. Всі присутні поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам АТО, який знаходиться на території церкви, вшанували хвилиною мовчання та поставили свічки за воїнів-героїв, що поклали своє життя, самовіддано захищаючи Батьківщину.
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |