Наприклад: Контакти


Вітаємо вас


Гурток «Паросток»
Професійно- технічне училище № 32 » Бесіда "СНІД. Небезпека і профілактика".
28-11-2016, 16:26

Бесіда "СНІД. Небезпека і профілактика".

   Кожну хвилину у світі не менше 11 людей заражаються вірусом імунодефіциту людини. Одночасно багато з них усвідомлюють крах свого життя і похмуро вдивляються в невизначене майбутнє. Кожну хвилину ці нещасні стикаються не тільки з власним страхом, але і з нерозумінням з боку родичів, друзів, колег по роботі. Та й суспільство починає ставитися до них не як до звичайних людей, а як до хворих «СНІД». ВІЛ-інфекція - це хронічна довічна інфекція, тому сьогодні необхідно вирішувати дві великі проблеми: 

· Як протистояти поширенню вірусу імунодефіциту людини .

· Як ставитися до людей, інфікованих ВІЛ 

   28 листопада 2016 року про це  було обговорено в групі К.3 (класний керівник Демецька О.В.майстер в/н Хуторнюк Т.В)  в рамках бесіди "СНІД. Небезпека і профілактика".



Рубрика: ---
0
 (голосов: 1)

[group=5]
Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.
[/group]




Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32