Вітаємо вас
Запобігання корупції Державні закупівлі |
Професійно- технічне училище № 32 » Бесіда "СНІД. Небезпека і профілактика".
28-11-2016, 16:26
Бесіда "СНІД. Небезпека і профілактика".Кожну хвилину у світі не менше 11 людей заражаються вірусом імунодефіциту людини. Одночасно багато з них усвідомлюють крах свого життя і похмуро вдивляються в невизначене майбутнє. Кожну хвилину ці нещасні стикаються не тільки з власним страхом, але і з нерозумінням з боку родичів, друзів, колег по роботі. Та й суспільство починає ставитися до них не як до звичайних людей, а як до хворих «СНІД». ВІЛ-інфекція - це хронічна довічна інфекція, тому сьогодні необхідно вирішувати дві великі проблеми: · Як протистояти поширенню вірусу імунодефіциту людини . · Як ставитися до людей, інфікованих ВІЛ 28 листопада 2016 року про це було обговорено в групі К.3 (класний керівник Демецька О.В.майстер в/н Хуторнюк Т.В) в рамках бесіди "СНІД. Небезпека і профілактика".
Рубрика:
---
0
[group=5] Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. [/group]
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям. Про сайт
Сайт Професійно технічного училища №32 |